دسته‌ها
Bollywood

دانلود فیلم پیش پرده رسمی فیلم It’s My Life (2020)

دانلود پیش پرده رسمی It’s My Life (2020)

دانلود فیلم کامل It’s My Life (2020)

It’s My Life (2020) دانلود فیلم کامل ، Bollywood It’s My Life دانلود رایگان در hd برای کامپیوتر و موبایل dvdrip mp4 و فیلم mkv با کیفیت بالا در 720p bluray
اطلاعات فیلم:

دانلود کامل فیلم It’s My Life (2020)

زبان: هندی

فرمت فایل: mkv

حجم پرونده: 21mb

کیفیت: 720p HD

برای دانلود اینجا کلیک کنید

داستان کوتاه فیلم It’s My Life (2020):

آناند موهان یک کودک چهار ساله به نام راغورام را در یک جامعه مذهبی رها کرده و تضمین می کند که سیتا برای معامله با او خواهد آمد. آناند تضمین می دهد که رام همچنین با سیتا نیز سر و کار دارد.

مطلب پیشنهادی  دانلود فیلم Jiu Jitsu (2020) 720p WEBRip 800mb

مدت ها بعد ، V. Sita Mahalakshmi یک متخصص مالی آرزو و بارور ، در عین حال مغرور و کودکانه است ، که افراد را برای منافع خود کنترل می کند. در برخی موارد ، او با MLA Basavaraju ملاقات می کند تا به او در پاکسازی گتو از زمینی که برای ساخت یک مرکز خرید خریداری کرده است ، کمک کند. در نتیجه ، باساوا تقاضا می کند که سیتا با او ازدواج کند (هرچند او اکنون عروسی شده است) ، که او از بین می رود. او در آن مرحله درخواست می کند که وی به مدت یک ماه در یک رابطه زنده زندگی کند ، که او موافقت می کند و توافق نامه ای را امضا می کند. گتو از طریق زمین و مهمانی های سیتا با کارکنان خود حذف می شود ، جایی که باساوا در آنجا حضور می یابد ، اما به ترتیب و ترتیب احترام نمی گذارد. باساوا که از رفتار او تشدید شده ، شروع به فشار دادن سیتا با پرداخت پول یا ترساندن مقامات برای متوقف کردن مرکز خریدی که در آن شلیک می کند و سازنده روپیه ای را به خطر انداخته است. 25 كراور برای پیشرفت شغلی سیتا به وی برای جبران فوراً پیش پرداخت وی.

مطلب پیشنهادی  دانلود فیلم Satya Gang (2018) دوبله هندی 720p WEBHD 990mb

بررسی کامل فیلم It’s My Life (2020):


دانلود فیلم پیش پرده رسمی فیلم It’s My Life (2020)

پاسخی بگذارید